''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI SİSTEMLERİ

Seksiyonel garaj kapıları tavana doğru dikey açılı olarak hareket ederek tavana doğru kayarak hareket eder. Bu şekilde kullanıcılara garaj önünde yada içinde yer tasarrufu sağlar.

Seksiyonel garaj kapıları her türlü doğa koşuluna karşı maksimum güvenlik sağlar.

Seksiyonel garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi site, plaza, kamu kurumu gibi yoğun araç trafiğinin olduğu kapalı garajlarda da tercih edilen sistemlerin başında gelir.

Daha çok depo, fabrika, atölye vb. yerlerde kullanılan geniş ve/veya yüksek açıklıklar için üretimi yapılan modelleri ise endüstriyel kapı yada endüstriyel garaj kapısı olarak adlandırılır.

Seksiyonel garaj kapılarının panelleri parmak sıkışma korumalı, pencereli, dekoratif göbekli yada düz olarak uygulanabilir.

Dekoratif garaj kapılarında pencereler garaja ışık girişini sağlayacağı gibi kapıya şık bir görünüm kazandırır. Dekoratif garaj kapıları tavan yüksekliği ile kapı geçiş yüksekliği arasındaki mesafe en uygun şekilde kullanılarak panellere bağlanan makaraların ray içinde kayarak hareketi sağlanır.

Dekoratif garaj kapısı yükseklik ölçü detayına göre 22 cm’lik dönüş mesafeleri ile çalışmaktadır.

Seksiyonel garaj kapıları Avrupa kalite belgelerine sahip sandviç panel ve aksesuarlarıyla ölçülere uygun olarak imal edilmektedir.

Seksiyonel garaj kapıları çelik sandviç panellerden oluşur. Sandviç paneller, galvanize çelik sac levhaların arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan dolgu sayesinde ses ve ısı izolasyonu maksimum düzeyde sağlanır. Panellerin rüzgar dayanımı ise 90 km/saat’tir.

Dekoratif garaj kapısı geçiş yüksekliği ile tavan yüksekliği arasındaki mesafeye açılı olarak yataklanır. (Giyotin yataklama, yüksek yataklama, alçak yataklama, standart yataklama vb..)

MONTAJ ŞEKİLLERİNE SEKSİYONEL KAPILAR

DÜZ PANEL DÜZ PANEL
GÖBEKLİ PANEL GÖBEKLİ PANEL
PENCERELİ PANEL PENCERELİ PANEL
SERVİS KAPILI PANEL SERVİS KAPILI PANEL
FULL VİSİON KAPI FULL VİSİON KAPI
ENDÜSTRİYEL KAPI ENDÜSTRİYEL KAPI
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...