''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

record STA 20 – Doğrusal standart yana kayar fotoselli kapılar

Kesin olarak kanıtlanmış record çift ve tek kanatlı klasik fotoselli kayar kapılar ürün yelpazesinin tam merkezinde yer almaktadır ve hemen hemen tüm uygulamalar için uygundur. Modüler sürücü ve profiller uzun ömürlü ve sessiz çalışmayı garanti eder. Zarif görünümü ile mükemmel tasarlanmış kapılar, güvenlik, performans ve rahatlık açısından müşteri gereksinimlerine göre genişletilebilir. İhtiyaç ya da gereksinimlere bağlı olarak dar, standart ya da güçlendirilmiş profillerle camlı kapılar oluşturulabilir ve tüm modeller kaçış yolu güvenlik sistemleri ile donatılabilir.

Klasik çift ya da tek kanat fotoselli kayar kapılarımız otomatik kapının ihtiyaç duyulduğu her yerde kullanılabilir. 800mm ile 3000mm aralığındaki geçiş boşluklarını ve güçlü modellerimizle 1x250kg ve 2x200kg kanat ağırlıklarını otomatik kapı ile çalıştırabiliriz.

Nitelikler

record sistem 20 modelleri inşaat sektörüne geniş bir ürün yelpazesi sunar. Modüler yapı ilkeleri hedeflenerek tasarlanan, büyük ölçüde aynı parçalardan oluşan ürünlerimiz, en geniş koşullara adapte edilebilir. Bu kurulum süresini kısaltır ve servis-bakım maliyetlerini en aza indirger.

record sistem 20, 2006 / 42 / EG makineler için endüstriyel yönergeler, DIN 18650 gibi belgelerin yanı sıra tüm uluslar arası norm ve standartları karşılayan sertifikalara sahiptir.

Tasarım

record sistem 20 için; en transparan görüntüyü yakalamak adına 10mm cama uygun 20mm’lik kanat profilleri ya da 24mm ısıcama uygun 32mm’lik kanat profilleri mevcuttur. 65mm’ye kadar diğer üreticilerin profilleri de uygulanabilir. Hem mekanizma kapak hem de kanat profilleri eloksal ve RAL renklerine boyanabilir.

Mekanizma yükseklikleri, standart, DUO yada RED sistemde 108 mm ya da 150 mm; STA 20-200 ve STA 22 gibi güçlü modellerimizde 200 mm olarak kullanılabilir.

Fotoselli Kapı Mekanizmaları; yüzeyden, tavandan ya da yapıya gizli-entegre şekilde uygulanabilir.

Mekanik

Sessiz çalışma record otomatik kapının en çarpıcı özelliğidir. Kısaca kombinasyonumuz; düşük momentli kayış, makaralara yapılan özel kaplama, düşük ses oluşturan plastik parçalar, akustik bağımsız ray profili, bilyeli rulmanlarla desteklenmiş karşı makara ve kapı kanadı kılavuzları. Özel olarak geliştirilmiş kanat kılavuzları son derece sessiz çalışan record otomatik kapı sistemlerine katkı sağlar.

Mümkün olan en sessiz kapıyı üretme çabamız çalışan fotoselli kapılarımızdan da görülebilir. Onların son derece sessizce açılıp kapanması, en yüksek hassasiyet ve mükemmel uyumlu parçaların birlikte çalışmasının bir göstergesidir. Aynı hassas mühendisliği kapalı kanatlarının hareketlerindeki uyumda da görebilirsiniz.

Elektronik

record sistem 20 parçaları bir başka parça ile kolayca iletişim kurabilir bu diğer özelliklerin yanı sıra emniyetli kullanımı ve güvenliği artırır. Sürücünün teknolojisi sayesinde sensörler ve diğer bağlantıların durumlarının sürekli izlenmesi sağlanır. Operasyonel durum ve bağlı bulunan tüm öznel parçaların sürekli kontrolü sağlanır. Kendi kendine öğrenme sayesinde arıza biriminin potansiyeli en aza indirilir.

record-sta-20 record-sta-20
record-sta-20 record-sta-20
record-sta-20 record-sta-20
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...