''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

DAİRESEL KAPI SİSTEMLERİ (KANATLI KAPI)

Bir veya iki kanada sahip olan bahçe kapılarına uygulanan kanatlı kapı motorları, dairesel açılır kapı motoru yada 90 derece açılır kapı motoru olarakta isimlendirilirler.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları, bahçe kapısının yana kayma imkanının olmadığı yerlerde yada görsel veya benzeri başka bir mimari zorunlulukta tercih edilirler.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarının seçimi sırasında bazı konulara özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan en önemlileri kapıların kanat ağırlığı, kanat sayısı, kanat uzunluğu gibi hususlardır.

Kullanacağınız kapı motorunun kapı kanatlarını taşıyamayacak yapıda olması kapınızı açıp kapatırken sorun yaşamanıza neden olabileceğinden doğru motor seçimi çok önemlidir.

Kanatlı kapı motorları micro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemi (kumanda, kartlı geçiş, plaka okuma) ile uyumlu bir şekilde çalışabilir.

Kanatlı kapı motoru çeşitlerini; mafsallı kapı motoru ve sonsuz vidalı kapı motoru olarak iki ana grupta toplayabiliriz.

Sağ taraftaki linklerden kanatlı kapı motorları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

KANAT ADETLERİNE GÖRE DAİRESEL KAPILAR

ÇİFT KANATLI DAİRESEL KAPI ÇİFT KANATLI DAİRESEL KAPI
TEK KANATLI DAİRESEL KAPI TEK KANATLI DAİRESEL KAPI
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...