''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

Akiş Makina Otomatik Kapı Sistemleri

Tarihçemiz

Akiş Makina, 1949 yılında Akiş Torna olarak, torna tesviye ve makina onarımı ile ticari yaşamına başlamıştır. 1985 yılında imalatına başladığı oto servis ekipmanları ile Türkiye genelinde hizmet girmiştir. 1997 yılından itibaren Akiş Makina olarak faaliyetine devam eden firmamız, 1998 yılından itibaren imalat portföyüne otomatik kapı sistemleri imalatını da eklemiş bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, sahip olduğu uzman kadrosunun tecrübesini, imalatını yapmış olduğu ürünlerinin kalitesine yansıtarak, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartan AKİŞ MAKİNA, ileri teknoloji, uzman personel, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi ilkelerinden taviz vermeden ülke ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüze kadar, imalat yapmış olduğu sektörlerde, birçok ilke imza atarak tamamen yerli sanayimizin kaynaklarını, Türk mühendisliğinin yeteneğini ve teknolojisini, Türk işçisinin çalışkanlığını ve alın terini sermaye kabul ederek bugünlere sağlam bir alt yapı ile ulaşmıştır.

Alüminyum ve çelik kepenk sistemleri, bariyer ve otopark otomasyonu, endüstriyel kapılar, hızlı pvc kapılar, mantar bariyerler, yükleme rampaları, yükleme körükleri, blok bariyerler, yana kayar bahçe kapıları, 90 derece açılır bahçe kapılarından oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörün üretici bir gücüyüz.


Vizyonumuz

Bir defa satın almak veya son kez değiştirmek için Akiş Makina’yı tercih edin sloganı ile doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Standartlaştırılmış iş süreçlerini yakalamak kalitenin başlangıcıdır.

Başarımızın temelini sürekli geliştirmek için uğraştırdığımız hizmet kalitemize borçluyuz. Eğitim ve kültür düzeyi yüksek çalışan profilimizle, toplam kalite yönetim felsefesine uygun bir yönetim uygulaması ile verdiğimiz hizmeti geliştirmek arzusundayız.


Çevre ve İnsan

Yaşadığımız çevreyi ve insanı seviyoruz. Her canlının yaşamahakkına duyarlılıyız. Çevreye duyarlı, maksimum güvenlikte çalışan makinaları, en iyi kalitede geliştirerek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak amacındayız.

En büyük destekçimiz çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız sayesinde ürettiğimiz ürünün kalitesi, verdiğimiz hizmetin düzeyi, çevreye ve insana olan duyarlılığımızın arttığının farkındayız. Onların eğitimi, yaşam ve çalışma koşulları bizim istikrarımızın kaynağıdır.


Misyonumuz

“Güvenilir Ürün ve Çözümler” sunmak için çalışıyoruz. Küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, insanlara güven veren bir otomatik kapı sistemleri üreticisi olmak. “Türkiye Potansiyelini Keşfet” sloganına inanıyoruz.

Gücümüzü aldığımız, Türk Halkı'na ve Türk Ekonomi'sine katkı yaratmak arzusundayız.

Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...