''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

OTO KAPANI

ZEMİN ÜSTÜ MANUEL OTO KAPANI

Zemin üstü oto kapanları; özel yalıtımlı yada kazım imkanı olmayan zeminlerde ve kısa zaman dilimlerinde kapatılması gerekli olan geçiş ve yollar için uygundur.

Zemin üstü oto kapanları; üzerinden geçiş yapacak olan araçların tonaj ağırlığına göre özel olarak imal edilirler.

Zemin üstü oto kapanları; paslanmaya karşı mukavemeti artırmak amacıyla komple sıcak daldırma galvaniz kaplanarak imal edilir.

Zemin üstü oto kapanları; hareketli tırnakları ısıl işlem görmüş çeliktir. 2 yıl garantilir. direkli kapan bariyer uyarı levhaları ücretsiz verilmektedir. üst saç 10 mm çeliktir. yekpare monoblok gövdedir. Bu yüzden esneme kırılma yapmaz. tek parça saçdan lazer kesimle işlenir. Yarım ve bir metre parçalar halinde üretilmektedir.

Yan yana kasis tarzında eklenerek istenilen uzunluk elde edilebilir.

ZEMİN ÜSTÜ MOTORLU OTO KAPANI

Zemin üstü motorlu oto kapanları; tek yönden giriş yapan araçları engellemek için yapılmıştır.

Zemin üstü motorlu oto kapanlarında; çıkış serbesttir.

Zemin üstü motorlu oto kapanlarında; çıkış yapmak isteyen araç sahipleri kumanda, plaka okuma, ogs vb. access kontrol sistemini kullanarak yada manuel olarak kapanı indirerek giriş yapmak zorundadırlar.

Zemin üstü motorlu oto kapanlarında; araç tonajına göre hafif tonajlı ve ağır tonajlı araçlara göre 2 farklı tipte üretim yapılmaktadır.

GÖMME TİP MANUEL OTO KAPANI

Gömme tip manuel oto kapanı; tek yönlü olarak araç trafiğine izin veren oto lastik tuzağıdır.

Gömme tip manuel oto kapanları; kısıtlanan yollarda araçların ters yönde ilerlemesine engel olmak amacı ile tasarlanmıştır.

Araç lastikleri mekanik kapan üzerinden geçtikten sonra alt dengeleyici ağırlık ile kapanın dişlileri eski konumuna geri gelerek yolu kullanıma kapatmaya devam eder.

Gömme tip manuel oto kapanlarının; acil durumlarda iki yönden geçişe izin vermesini sağlayan pedallı modelleri de vardır. Pedala basılı tutularak indirilen dişler, ayak pedaldan çekildikten sonra tekrar eski konumuna geri gelir.

OTO KAPANI UYGULAMA ÖRNEKLERİ

OTO KAPANI - GÖMME TİP OTO KAPANI - GÖMME TİP
OTO KAPANI - SIVA ÜSTÜ OTO KAPANI - SIVA ÜSTÜ
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...