''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

Kollu Bariyer Sistemleri

24 V DC Motorlu Ventus kollu otopark bariyeri, araç giriş-çıkış yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde, “ Hızlı açılma -kapanma “ ve “kontrollü geçiş” sağlar. Mimarinize uygun olarak, değişik renk seçenekleri ile binanızın “ estetik görünüm “üne katkı yapar.

Tasarımı ile binanıza estetik bir çözüm sunar. Toplu konut ve endüstiriyel tesis gibi, giriş-çıkışların hızlı olması gerektiği yerlerde, kontrollü geçişi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. 24 V DC motoru ve tasarımı ile, trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanıma uygundur.

Ventus kollu bariyer, micro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemi (kumanda, kartlı geçiş, plaka okuma) ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. Galvenizli gövdesi elektrostatik boya ile çürüme ve paslanmaya karşı iki kat koruma sağlar. Otomatik bariyerin alüminyum kolu, rüzgar direncine karşı aerodinamik olarak tasarlanmıştır. Elektirik kesilmesi esnasında manuel anahtarı ile açılma-kapanma imkanına sahiptir.

ÖZELLİKLER

  • Uluslararası standartlara uygun yerli üretim
  • Girişi çıkışın yoğun olduğu yerlerde kullanmaya uygundur
  • Bariyerin kolunun ağırlığını dengeleyen yay sistemi sayesinde motor üzerindeki yükü en az indirilmiştir.
  • Bariyer kolu her zaman kilitli durumdadır.
  • Sıkışmaya karşı elektronik güvenlik önlemi mevcuttur.
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...