''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

Record FTA 20 - Dar Geçişler İçin Kayar Katlanır Kapılar

Kayar katlanır kapılarımız ve versiyonları otomatik kapılardan daha farklı tasarım prensiplerine sahiptir. Eğer fotoselli kayar kapılar için yeterli alana sahip değilseniz ve daha çok geçiş alanına ihtiyacınız varsa otomatik kayar katlanır fotoselli kapılar iyi bir çözüm ortağı olacaktır.

Geçiş genişliği neredeyse tamamen korunur, otomatik kayar katlanır kapılar yapılara kolayca entegre edilebilir. Özellikle koridorlarda çalışabilmesi için tasarlanmıştır.

Mevcut toplam genişliğe bağlı olarak; otomatik kayar katlanır kapılarımız 1 ya da 2 yöne açılacak şekilde uygulanabilir. Gastronomi içeren; yemekhane, kiler ve mutfak gibi bölümler genel kullanım alanlarıdır. Son zamanlarda yeni eğilim «sigara içme alanları». Sigara içilen bölümlerle, içilmeyen bölümlerin ayrılması için FTA 20 kolay bir çözümdür.

Uygulama Alanları

Record folding kapılar, dar geçiş yollarına sahip; restoranlar, oteller, ticari ve yönetim binaları, hastaneler ve yaşlı bakım evleri için çok uygundur.

RECORD FTA 20 RECORD FTA 20
RECORD FTA 20 RECORD FTA 20
RECORD FTA 20 RECORD FTA 20
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...