''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

Record TSA 20 - Doğrusal Teleskobik Kapılar

Geleneksel kayar kapılar kadar davetkar ve güvenilir, fakat daha etkileyici kapılar isteyen yapı ve işletmeler için iki ya da dört kanatlı teleskobik kapılarımız da mevcuttur. Geleneksel fotoselli yana kayar kapılar ile karşılaştırıldığında %30 daha az yer kaplayan kanatları sayesinde 4000mm’lik geçiş alanları oluşturabilmektedir. Teleskobik kapılarda; iki kanat için 2 x 130 kg ve dört kanat için 4 x 90 kg taşıma kapasiteleri mevcuttur.

Özellikler

record sistem 20 modelleri inşaat sektörüne geniş bir ürün yelpazesi sunar. Modüler yapı ilkeleri hedeflenerek tasarlanan, büyük ölçüde aynı parçalardan oluşan ürünlerimiz, en geniş koşullara adapte edilebilir. Bu kurulum süresini kısaltır ve servis-bakım maliyetlerini en aza indirger.

record sistem 20, 2006 / 42 / EG makineler için endüstriyel yönergeler, DIN 18650 gibi belgelerin yanı sıra tüm uluslar arası norm ve standartları karşılayan sertifikalara sahiptir.

Tasarım

record sistem 20 çeşitli ülke ve taleplere yönelik farklı kanat alüminyum profilleri ile sağlanabilir. 20mm, 10mm ile standart cam (4+4mm - 5+5mm) ya da 32mm, 24mm ısı cam (çift cam) uygulamaları mümkündür. İstenilmesi halinde daha transparan görüntü için üst baza ya da paslanmaz çelik cam aksesuarları ile cam detaylı üretim sağlanır. Profilli ya da baza uygulamalarda tüm RAL renkleri, eloksal - özel eloksal ya da kaplama (paslanmaz çelik vb..) opsiyonları mevcuttur.

Mekanizma yükseklikleri, standart, DUO ya da RED sistemde 108 mm ya da 150 mm; 200 mm olarak kullanılabilir.

Fotoselli kapı mekanizmaları; yüzeyden, tavandan ya da yapıya gizli-entegre şekilde uygulanabilir.

Mekanik

Sessiz çalışma record otomatik kapının en çarpıcı özelliğidir. Kısaca kombinasyonumuz; düşük momentli kayış, makaralara yapılan özel kaplama, düşük ses oluşturan plastik parçalar, akustik bağımsız ray profili, bilyeli rulmanlarla desteklenmiş karşı makara ve kapı kanadı kılavuzları. Özel olarak geliştirilmiş kanat kılavuzları son derece sessiz çalışan record otomatik kapı sistemlerine katkı sağlar.

Mümkün olan en sessiz kapıyı üretme çabamız çalışan kapılarımızdan da görülebilir. Onların son derece sessizce açılıp kapanması, en yüksek hassasiyet ve mükemmel uyumlu parçaların birlikte çalışmasının bir göstergesidir. Aynı hassas mühendisliği kapalı kanatlarının hareketlerindeki uyumda da görebilirsiniz.

Elektronik

record sistem 20 parçaları bir başka parça ile kolayca iletişim kurabilir bu diğer özelliklerin yanı sıra emniyetli kullanımı ve güvenliği artırır. Sürücünün teknolojisi sayesinde sensörler ve diğer bağlantıların durumlarının sürekli izlenmesi sağlanır. Operasyonel durum ve bağlı bulunan tüm öznel parçaların sürekli kontrolü sağlanır. Kendi kendine öğrenme sayesinde arıza biriminin potansiyeli en aza indirilir.

Record TSA 20 Record TSA 20
Record TSA 20 Record TSA 20
Record TSA 20 Record TSA 20
Record TSA 20 Record TSA 20
Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...