''Bir defa satın almak ya da son kez değiştirmek için, Akiş Makina'yı seçin...''

boşluk kırmızı

9939+90 542 221 12 4399390242 221 12 439935[email protected] Akiş Makina TwitterAkiş Makina Facebook Akiş Makina Instagram70-01

İki Kanatlı Döner Kapılar - Record K 21

K 21 kaydı, esas olarak otomatik bir orta sürgülü kapıyla veya isteğe bağlı olarak döner kapılarla birlikte gelen iki kanatlı bir döner kapıdır.

Vitrinlerde, su geçirmez bir çatı yapısı veya hava perdesi ile çok sayıda seçenek ve tasarım uygulaması için seçenek sunar.

İç çap müşteri tarafından seçilebilir, maksimum akış dakikada 80 kişiye kadardır; Bu model tekerlekli sandalye kullananlar ve alışveriş arabaları için uygundur.

Standart model, entegre bir otomatik kayar kapı ve iki vitrinle birlikte gelir, ancak aynı zamanda sabit bir segment, entegre iki yönlü döner kapı ve vitrinsiz olarak da sipariş edilebilir.

Rekor K 21 modeli radyal kayan kanatları sayesinde benzersiz bir güvenlik sunar. Kanopisi 330 mm yüksekliğinde kompakt bir tasarımdır.

Record K 21 kanopi pirinç, alüminyum, paslanmaz çelik veya tüm cam yüzeylerinde olduğu gibi herhangi bir renk kombinasyonunda da olabilir.

Record döner kapılar sevk edilmeden önce, Almanya’daki fabrikalarda kurulumu yapılarak, 24 saat çalıştırıldıktan sonra demonte edilerek sevk edilir.

Yüksek mühendislik ve güvenilir tahrik bileşenleri her zaman sorunsuz ve güvenli bir çalışma sağlar.

Kullanım ve faydalar

✓ Hava akımını keser

✓ Kir ve toz girmesini önler

✓ Yayalara engelsiz erişim sağlar

✓ Düşük gürültü

✓ Optimum enerji tasarrufu

Herhangi bir RAL renginde veya eloksal kaplamalı veya özellikle şeffaf estetiğe sahip tüm cam modellerinde tekerlekli sandalye kullanıcılarına ve engelli yürüme kolay erişim sağlamak için Record döner kapıların hızını azaltmak için değiştirilebilir bir kontrol ünitesi ile donatılmıştır.

Ayrıca, tüm Record kapı sistemlerinin bir özelliği olan yüksek güvenlik seviyesidir. Tüm kapılar acil kaçış yolları olarak kullanılabilir ve ek kaçış desteği olarak kullanılabilir.

Record döner kapılar sevk edilmeden önce, Almanya’daki fabrikalarda kurulumu yapılarak, 24 saat çalıştırıldıktan sonra demonte edilerek sevk edilir.

Döner kapılarımızın tamamı TÜV sertifikasına sahiptir.

RECORD-K21 RECORD-K21
RECORD-K21 RECORD-K21
RECORD-K21 RECORD-K21

K21

Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...